5 Aralık 2013 Perşembe

yine, yeniden açılış...Uzun hatta çok uzun bi aradan sonra yeniden blog dünyasına dönmeye karar verdim. Yaptıklarım içime sığmayınca paylaşmalıyım diye düşündüm.
Geriye dönüp baktım ve 2012 de kalmış yazılar, artık 2014 e de günler var :)
Ve bu süreçte o kadar çok şey değişti ki hayatta. Mesela bu blog üç kafadar ile açılmıştı. Aynı şehirde, aynı iş yerinde ve aynı birimde çalışan üç kafadarla. Ancak dedim ya bir çok değişiklik oldu, büyük bir hevesle açtığımız blog da arada kaynadı gitti. Derken ben evlendim, şehir değiştirdim. Falan  falan...

Ama geçen zamanda sevdiğim blogları takip etmekten ve yenilerin keşfetmekten alıkoyamadım kendimi. Farklı ve yapılabilir şeyleri gördükçe denedim, uğraştım. Yaptıklarım kadar attıklarım da oldu. Yapılanları çevremdekilerle paylaştım, ama artık yapacaklarımı daha fazlasıyla paylaşmalıyım.

Öncesinde ufak tefek şeylerle ilgileniyordum, takı, ufak çaplı dekorasyon, bakım.. ve daha fazlası belkide. Geçen 1,5- 2 yıllık sürede yeni hobiler de edindim. Küçüklüğümden bu yana hep merakımın olduğu fakat fırsatını bulup uğraş göstermediğim dikiş ve dıy projeleri. Evet artık dikiş de var bu blogda :)

Bi açılış konuşması bu kadar uzun olmamalı evet. Herkese yeniden;

2 yorum: